COVID19 ÖNLEMLERİ
MAĞAZALAR
YEMEK
KAMPANYALAR
ETKİNLİK
SİNEMA
MOBİL
Marmara Forum
e-bülten kayıt.

:

KAYDET

Sözleşmeyi okudum kabul ediyorum

Kullanıcı Girişi
Bağlan :
Forum Akustik!
13 2 15
11 Aralık’ta Gökhan Türkmen, Deniz Sipahi ve daha birçok grubun da yer alacağı konserlerde, müzikle #KendiniYenile yeni yılı coşkuyla ve neşeyle karşıla!

11
Aralık
SAAT : 0:00
-
11
Aralık
SAAT : 0:00


- Forum Akustik Yılbaşı konserlerimiz zemin katımızda gerçekleştirilecektir.


- T.C. İçişleri Bakanlığı’nın 20.08.2021 tarihinde yayınlanan “Bazı Faaliyetler için PCR Testi Zorunluluğu Genelgesi” kapsamında, etkinliğe giriş yapacak tüm misafirlerimizin; etkinlik alanına girerken HES uygulaması üzerinden Aşı Kartı(çift doz aşı) veya en geç 48 saat önce yapılmış negatif sonuçlu PCR testini yanında bulundurması gerekmektedir.


-Covid-19 önlemleri kapsamında konser alanına giriş kontenjanla sınırlandırılmıştır.


Marmara Forum Alışveriş Merkezi

Osmaniye Mahallesi Çobançeşme Koşuyolu Bulvarı No:3 Bakırköy, İstanbul

T. 0 212 466 64 53 / info@marmaraforum.com.tr

Bize Ulaşın

Metroyla Zeytinburnu İstasyonu’nda inip Çobançeşme Koşuyolu Caddesi’ni takip ederek Marmara Forum’a ulaşabilirsiniz. İncirli Metrobüs durağı ile arasında 50 metre bulunan Bakırköy metro istasyonu durağından İsmail Araz Bulvarı’nı takip ederek Marmara Forum’a ulaşabilirsiniz. Arabayla E5 Havalimanı’ndan Mecidiyeköy istikametini takip ederken, Bakırköy-Bahçelievler köprüsünden sonra yan yola sapıp Osmaniye – Veliefendi – Sahilyolu sapağından girerek Marmara Forum’a ulaşabilirsiniz.

E5 Mecidiyeköy yönünden Havalimanı istikametini takip ederken Merter’den yan yola sapıp, Veliefendi – Osmaniye-Zeytinburnu – Sahilyolu sapağından girerek Marmara Forum’a ulaşabilirsiniz. Metrobüsle Zeytinburnu İstasyonu’nda inip Çobançeşme Koşuyolu Caddesi’ni takip ederek Marmara Forum’a ulaşabilirsiniz.